Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Preview
hr: Pregled

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Alternate text
hr: Zamjenski tekst

en: Default image
hr: Zadana slika
