Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Preview
hu: Előnézet

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Alternate text
hu: Kép felirata

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: Use custom image
hu: Egyéni kép használata

en: Play it!
hu: Lejátszás!

en: That is not a valid file type.
hu: Ez nem egy érvényes fájltípus.

en: That file does not exist.
hu: Ez a fájl nem létezik.

en: The file is not a valid image.
hu: A fájl nem egy érvényes kép.

en: Player Dimensions: @x x @y px
hu: Lejátszó méretei: @x x @y px
