Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Preview
it: Anteprima

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Alternate text
it: Testo alternativo

en: Default image
it: Immagine predefinita
