Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Preview
ja: プレビュー

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Alternate text
ja: 代替文字列

en: Default image
ja: デフォルト画像
