Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Alternate text
km: អត្ថបទ​ជំនួស

en: Default image
km: រូបភាព​លំនាំ​ដើម
