Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Alternate text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas
