Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Preview
oc: Apercebut

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Alternate text
oc: Tèxte alternatiu

en: Default image
oc: Image per defaut
