Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Alternate text
pt: Texto alternativo

en: Default image
pt: Imagem padrão

en: The file does not exist.
pt: O arquivo não existe.
