Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Alternate text
ru: Альтернативный текст

en: Default image
ru: Изображение по умолчанию

en: The file does not exist.
ru: Файла не существует.
