Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Alternate text
sv: Alternativ text

en: Default image
sv: Standardbild

en: Link to
sv: Länka till

en: The file does not exist.
sv: Filen existerar inte.
