Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Alternate text
ta: மாற்று உரை

en: Default image
ta: இயல்பான படம்
