Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Alternate text
tr: Alternatif Metin

en: Default image
tr: Ön tanımlı resim
