Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Alternate text
uk: Альтернативний текст

en: Default image
uk: Базове зображення

en: The file does not exist.
uk: Файл не існує
