Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Preview
vi: Xem trước

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Alternate text
vi: Chuỗi thay thế

en: Default image
vi: Ảnh mặc định

en: The file does not exist.
vi: Tập tin này không tồn tại.
