Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Preview
ar: معاينة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Alternate text
ar: النص البديل

en: Default image
ar: الصورة الافتراضية

en: Link to
ar: رابط ل
