Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Preview
az: Önizləmə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Alternate text
az: Alternativ mətn

en: Default image
az: Defolt şəkil
