Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Alternate text
bo: བརྗེ་ལེན་ཡིག་གེ

en: Default image
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་པར་རིས
