Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Preview
id: Pratinjau

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Alternate text
id: Teks alternatif

en: Default image
id: Gambar bawaan
