Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Alternate text
jv: Teks alternatif

en: Default image
jv: Gambar gawan
