Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Alternate text
lv: Alternatīvas teksts

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls
