Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Alternate text
nl: Tekstalternatief

en: Default image
nl: Standaardafbeelding

en: Link to
nl: Link naar

en: The file does not exist.
nl: Dit bestand bestaat niet.
