Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Alternate text
fa: متن جایگزین

en: Default image
fa: تصویرپیشفرض
