Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Alternate text
ro: Text alternativ

en: Default image
ro: Imagine implicită
