Unity 3D Field (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Preview
sk: Náhľad

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Alternate text
sk: Alternatívny text

en: Default image
sk: Predvolený obrázok
