Universal Reference (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Contains
ar: يحتوي

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: Content types that can be referenced
ar: أنواع المحتوى التي تمكن الإشارة إليها

en: Autocomplete matching
ar: الإكمال التلقائي (متطابق)
