Universal Reference (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Contains
bs: Sadrži

en: Size of textfield
bs: Veličina polja za tekst

en: Content types that can be referenced
bs: Tipovi sadržaja koji mogu biti referencirani

en: Autocomplete matching
bs: Auto-kompletirajuće uklapanje

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
bs: Izaberi metod koji se koristi da prikupi auto-kompletirane prijedloge. Napomena da <em>Sadrži</em> može prouzrokovati probleme u performansama na stranicama sa više hiljada nodova.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
bs: %name: netačan naslov. Provjerite svoj izbor.

en: %name: found no valid post with that title.
bs: %name: nije pronadjen nijedan članak sa tim naslovom.
