Universal Reference (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Content types that can be referenced
cs: Typy obsahu, na které je možné odkazovat

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy při automatickém dokončování. Berte na vědomí, že možnost <em>Obsahuje</em> může na stránkách s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobovat problémy s výkonem.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
cs: %name: neshoda v názvu. Zkontrolujte výběr.

en: %name: found no valid post with that title.
cs: %name: nebyl nalezen žádný příspěvek s tímto názvem.
