Universal Reference (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Contains
eu: Edukia

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Content types that can be referenced
eu: Erreferentziatuak izan daitezkeen eduki motak

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
eu: %name: izenburua ez dator bat. Mesedez egiaztatu zure hautapena

en: %name: found no valid post with that title.
eu: %name: argitalpen bat izenburu horrekin ezin da aurkitu .
