Universal Reference (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Contains
gl: Contén

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto

en: Content types that can be referenced
gl: Tipo de contido que poden ser referenciados

en: Autocomplete matching
gl: Concordancia de autocompretar

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
gl: Seleccionar o método para recopilar as suxerencias de autocompretar. Teña en conta que <em>Conten</em> pode causar problemas de rendimento en sitios con miles de nodos.

en: %name: found no valid post with that title.
gl: %name: non se atopou unha entrada válida con este título.
