Universal Reference (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Contains
he: מכיל

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Content types that can be referenced
he: סוגי תוכן אליהם ניתן להפנות

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
he: %name: כותרת לא מתאימה. בדוק את בחירתך

en: %name: found no valid post with that title.
he: %name: לא נמתא פרסום תקף עם כותרת זו.
