Universal Reference (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Contains
lt: Turi

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Content types that can be referenced
lt: Turinio tipas kuri gali būt nurodytas

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: %name: found no valid post with that title.
lt: %name: su šiuo pavadinimų mazgų nerasta.
