Universal Reference (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Contains
az: Tərkibində

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır
