Universal Reference (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Contains
ja: 含む

en: Size of textfield
ja: テキストフィールドの長さ

en: Content types that can be referenced
ja: 参照するコンテンツタイプ

en: Autocomplete matching
ja: 自動補完の一致

en: Starts with
ja: ～で始まる
