Universal Reference (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Contains
oc: Conten

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Starts with
oc: Commence per

en: %name: found no valid post with that title.
oc: %name : cap de contengut valid es pas estat trobat per aqueste títol.
