Universal Reference (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Contains
pl: Zawiera

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Content types that can be referenced
pl: Rodzaje zawartości, jakie mogą być powiązane

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
pl: Wybierz zachowanie podpowiedzi w tym polu. Wybranie opcji <em>Zawiera</em> może spowodować problemy wydajnościowe na stronach z tysiącami węzłów.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
pl: %name: błąd w tytule. Sprawdź swój wybór.

en: %name: found no valid post with that title.
pl: %name: nie znaleziono żadnego komentarza o takim tytule.
