Universal Reference (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Contains
ro: Conține

en: Size of textfield
ro: Dimensiune câmp text

en: Content types that can be referenced
ro: Tipuri de conţinut care pot fi referite

en: Autocomplete matching
ro: Potrivire completare automată

en: Starts with
ro: Începe cu
