Universal Reference (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Contains
tr: İçerir

en: Size of textfield
tr: Metin alanının boyutu

en: Content types that can be referenced
tr: Gönderme yapılabilir içerik türleri

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
tr: %name: başlık uyumsuzluğu. Lütfen seçiminizi kontrol edin.

en: %name: found no valid post with that title.
tr: %name: Bu başlığa sahip geçerli mesaj bulunamadı.
