UnixTheme (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: next
el: επόμενο

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: You are here
el: Είστε εδώ

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Subscribe to @feed-title
el: Εγγραφή στη @feed-title

en: @title dialog
el: Παράθυρο διαλόγου @title
