UnixTheme (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: next
eu: hurrengoa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: previous
eu: aurrekoa

en: You are here
eu: Hemen zaude
