UnixTheme (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: next
hr: sljedeći

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Subscribe to @feed-title
hr: Pretplata na @feed-title

en: @title dialog
hr: @title dijalog
