UnixTheme (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: next
id: selanjutnya

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: first
id: pertama

en: You are here
id: Anda di sini

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Subscribe to @feed-title
id: Berlangganan @feed-title

en: @title dialog
id: dialog @title
