UnixTheme (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Subscribe to @feed-title
jv: Langganan @feed-title

en: @title dialog
jv: Dialog @title
