UnixTheme (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: next
lt: toliau

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: first
lt: pirmas

en: previous
lt: atgal

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Subscribe to @feed-title
lt: Užsiprenumeruoti @feed-title
