UnixTheme (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Add new comment
my: မှတ်ချက်အသစ် ရေးရန်

en: first
my: ပထမ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
