UnixTheme (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: next
pt: seguinte

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: first
pt: primeiro

en: previous
pt: anterior

en: You are here
pt: Está aqui

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Subscribe to @feed-title
pt: Subscrever @feed-title

en: @title dialog
pt: Diálogo @title
