UnixTheme (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: next
ro: următorul

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: You are here
ro: Eşti aici

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Subscribe to @feed-title
ro: Abonare la @feed-title
