UnixTheme (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: next
ru: вперёд

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: first
ru: первое

en: previous
ru: предыдущий

en: last
ru: последний

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Subscribe to @feed-title
ru: Подписаться на @feed-title

en: @title dialog
ru: Диалог @title
