UnixTheme (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: Comments
sk: Komentáre

en: next
sk: ďalej

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: first
sk: prvé

en: last
sk: koniec

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Subscribe to @feed-title
sk: Odoberať @feed-title

en: @title dialog
sk: @title dialóg
