UnixTheme (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: next
ta: அடுத்தது

en: Add new comment
ta: புதிய கருத்தை சேர்

en: You are here
ta: நீங்கள் இங்கே

en: @title dialog
ta: @title உரையாடல்
