UnixTheme (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Content
te: సారము

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: next
te: తదుపరి

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: previous
te: గత

en: You are here
te: మీరు ఇక్కడ ఉన్నారు
